• + 90 (533) 479 0850
  • + 90 (216) 701 2700
Hakkımızda

Yıldem İnşaat
Çağdaş Yapı Mimarı

Yıldem İnşaat firması olarak, bir dünya markası olma rüyamızı, inanarak, inandığımız değerlerin uğrunda savaşarak ve çok çalışarak gerçekleştireceğimizin bilincindeyiz. Hızlı, dürüst ve ilkeli bir tavırla, kaliteden ödün vermeden geldiğimiz bu noktada, en önemli düsturumuz insana yatırım ve insana saygı olmuştur. Başarılı kuruluşların en önemli ilkesinin, müşterilere misafir ve çalışanlara insani hassasiyetle davranmak olduğu bilinciyle çalışan bizler, bugün temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve daha da geliştirmenin gururunu yaşıyoruz. Yıldem İnşaat'ın hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında içimizde taşıdığımız girişim ruhunu ve onun hassas dengelerini doğru kanalize etmenin çok önemli bir rolü olduğuna inanıyoruz.

 

Eğitimli; yetenekli yönetim kadrosu ve tecrübeli çalışanları sayesinde, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını sektörel bilgi ve deneyimiyle birleştirerek, şirketin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde hedef kitlesine yansıtmayı başarmaktadır. Kaliteli ve özgün konut yapımında uzmanlaşarak sektörün önemli firmaları arasında yerini almış bulunmaktadır. Bu arada, gelişme sürecimizde bana her zaman destek veren kıymetli mesai arkadaşlarımın özverili çalışmalarının önemini belirtmeyi borç bilmekteyim. Geldiğimiz bu noktada kuvvetli altyapımız, uzmanlaşmış dinamik kadromuz ve çağdaş yönetim biçimimizle çok daha büyük projeleri başaracağımıza ve ülkeye büyük tesisler kazandıracağımıza olan inancım sonsuzdur. Yıldem, inşaat sektörünü kalkınmanın yapı taşlarından biri olarak gördüğü için daima en iyiyi kendine hedeflemeyi ilke edinmiştir.

2000 yılından bu yana süre gelen inşaat ve gayrimenkul sektöründeki taahüt ve restorasyon çalışmalarımıza kaliteli projeler ekleyerek yolumuza devam etmeklteyiz. Proje geliştirme ve kentsek dönüşüm kapsamında yenilediğimiz binalarla yaşanabilir alanlar sunmaktayız. Günümüzün gelişmekte olan yapı endüstri elemanlarını takip ederek, günümüz insanının beklentilerini de değerlendirerek gelecekte de güvenilir, estetik ve kaliteli malzemelerle donatılmış projelerle hizmetinizde olmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Hizmet Alanlarımız

Konut Projeleri

Konutlar, Villalar, Villa Kentler, Siteler , Beş Yıldızlı Oteller, Tatil Köyleri.

AVM ve İş Merkezleri

Alışveriş Merkezleri, İş Merkezleri, Sanayi Binaları, Üretim Çiftlik Binaları

Hizmet Binaları

Üretim tesis binaları, Yönetim binaları, Endüstri Tesisleri